Tatuaż usuwalny

Tatuaż zmywalny na skórę, wykonany przy użyciu specjalnego, powlekanego papieru termotransferowego TATTOO 2.1 firmy TheMagicTouch jest bardzo prosty w aplikacji i jednocześnie całkowicie bezpieczny dla skóry. Może być stosowany nie tylko jako tatuaż na skórę, ale także np. jako forma zdobienia płytki paznokcia. Grafikę można wykonać na wszystkich rodzajach kolorowych kopiarek/drukarek laserowych (LED). Dzięki łatwości aplikacji, niskiej cenie i nieograniczonym możliwościom projektów grafik to bardzo pożądany produkt reklamowy/promocyjny dla wielu firm. Tatuaże zmywalne (czasowe) mogą być wykorzystane jako prezenty dla klientów, gadżety dodawane np. jako inserty do prasy branżowej lub rozdawane klientom na eventach. Skuteczny przekaz i zabawa kolorami powodują, że tatuaże dają także dużo radości, szczególnie dzieciom i młodzieży.

Inspiracje

Tatuaż tymczasowy
Tatuaż tymczasowy

Jak zrobić?

Jak stworzyć tatuaż usuwalny używając papieru transferowego TheMagicTouch Tattoo 2.1

Zadrukuj papier Tattoo 2.1 w kolorowej drukarce laserowej/LED i postępując według instrukcji zaaplikuj na skórę/paznokcie.

Jak stworzyć tatuaż usuwalny używając papieru transferowego TheMagicTouch Tattoo 2.1 i plotera tnącego

Zadrukuj papier Tattoo 2.1 w kolorowej drukarce laserowej/LED, wytnij grafikę za pomocą plotera tnącego i postępując według instrukcji zaaplikuj na skórę/paznokcie.