Gadżety

Rynek gadżetów reklamowych zmienia się z roku na rok. Rosną wymagania dotyczące skutecznych produktów promocyjnych i gadżetów. Szukamy tego, co oryginalne, funkcjonalne, wysokiej jakości, ale jednocześnie nietuzinkowe i zaskakujące. Odpowiedzią na najbardziej wygórowane oczekiwania jest indywidualizacja i personalizacja, które stały się trendem ostatnich lat. Większość producentów dodaje do swojej oferty opcję „customize”, dostosowując produkty do preferencji danego klienta. To właśnie dzięki termotransferowi możliwe jest wykonanie niepowtarzalnych wzorów grafik praktycznie na każdym podłożu i, co najważniejsze, już od jednej sztuki. Kolorowe nadruki na odzieży „high fashion”, sportowej, reklamowej czy roboczej oraz zdobienie podłoży twardych, jak szkło, metal, aluminium, ceramika, to tylko część z możliwości, jakie daje nam technologia termotransferu.

Inspiracje

Puzzle
Kostki do gitary
Gadżety CoolStuff
Podstawki, zawieszki itp.

Jak zrobić?

Jak ozdobić tekstylne puzzle używając papieru transferowego TheMagicTouch® TTC?

Zadrukuj papier TTC w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj puzzle według instrukcji.

Jak ozdobić gadżety CoolStuff używając papieru transferowego TheMagicTouch® TTC?

Zadrukuj papier CPM w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj na gadżetach według instrukcji.

Jak ozdobić kostki do gitary używając papieru transferowego TheMagicTouch® CPM?

Zadrukuj papier CPM w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj na kostkę według instrukcji.