Koszulki / Tkaniny

Dzięki nowoczesnym technikom drukarskim zdobienie tkanin stało się bardzo popularną usługą poligraficzną z dużym wachlarzem możliwości personalizacji. Z usług tych korzysta wiele agencji reklamowych i firm odzieżowych, które poszukują nietuzinkowego sposobu na zareklamowanie swojej firmy, nowego produktu, usługi lub marki. Termotransfer jest jedną z możliwości zdobienia odzieży/tkanin przy użyciu dedykowanych do tkanin papierów termotransferowych oraz specjalnych rodzajów folii typu Flex i Flock. Koszulki reklamowe z nadrukiem dopasowanym do potrzeb klienta są idealnym narzędziem do wzmocnienia przekazu marketingowego. To nietuzinkowy, idealny prezent reklamujący twój produkt, firmę, markę. W swojej ofercie Integart posiada także koszulki mini T-shirt będące nietuzinkowym, spersonalizowanym produktem reklamowym, który w zaledwie kilka minut może być przygotowany dla klienta końcowego, począwszy od 1 sztuki.

Inspiracje

Koszulki białe
Koszulki kolorowe

Jak zrobić?

Jak ozdobić biały T-shirt używając papieru transferowego TheMagicTouch® TTC?

Zadrukuj papier TTC w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj na T-shirt według instrukcji.

Jak ozdobić kolorową koszulkę w temperaturze 130oC używając papieru transferowego TheMagicTouch OBM

Zadrukuj papier OBM w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj na koszulkę według instrukcji.

Jak ozdobić czarną tkaną okładkę książkową używając papieru transferowego TheMagicTouch® OBM

Zadrukuj papier OBM w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj na okładkę według instrukcji.

Jak ozdobić kolorową koszulkę używając papieru transferowego TheMagicTouch® WOW 7.2

Zadrukuj papier WoW7.2 w kolorowej drukarce laserowej/LED, wydrukuj czarno-białą "maskę" i postępując według instrukcji za pomocą profesjonalnej prasy tremotransferowej zaaplikuj na koszulkę.

Zdobienie kolorowej koszulki: papier transferowy TheMagicTouch WOW 7.7 i drukarki OKI z białym tonerem

Zadrukuj papier WOW 7.7 w kolorowej drukarce OKI z białym tonerem i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj na koszulkę według instrukcji.

Jak nadać wydrukowi wygląd "retro" używając VintageFilm firmy TheMagicTouch

To proste: użyj papieru transferowego WoW i wydrukuj to co tylko chcesz na swojej drukarce kolorowej lub LED. Następnie przenieś aplikację na koszulkę z zastosowaniem prasy termotransferowej. Na końcu użyj VintageFilm i…. masz efekt "retro".