Kryształ / Akryl / Szkło

Termotransfer to jedna z wielu dostępnych na rynku technik zdobienia szkła, szczególnie wykorzystywanego w branży reklamowej. Aby ozdobić kryształ/akryl, proponujemy użycie papieru transferowego TheMagicTouch ORD 8.1, natomiast do tafli szklanych – papieru tego samego producenta, ale z serii CPM, zaprojektowanego z myślą o aplikowaniu na gładkie powierzchnie, odporne na temperaturę do 160°C. Spersonalizowane trofea, statuetki, fotokryształy to idealna forma podziękowania, prezentu, promocji firmy, produktu, uświetnienia i podkreślenia dokonań lub jubileuszu, np. pracownika lub firmy. Dzięki transferowi projektu za pomocą prasy na szkło, kryształ czy akryl powstają np. nagrody i statuetki konkursowe, spersonalizowane prezenty okolicznościowe, statuetki firmowe, religijne, trofea sportowe i inne.

Inspiracje

Trofea

Jak zrobić?

Jak ozdobić szklane tafle używając papieru transferowego TheMagicTouch CPM

Zadrukuj papier CPM w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj na szklaną taflę.

Jak ozdobić akrylowe arkusze używając papieru transferowego TheMagicTouch CPM

Zadrukuj papier CPM w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj na arkusz według instrukcji.

Jak ozdobić kryształ/akryl używając papieru transferowego TheMagicTouch ORD 8.1

Zadrukuj papier ORD w kolorowej drukarce laserowej/LED i za pomocą profesjonalnej prasy termotransferowej zaaplikuj według instrukcji.